Sana Laflar Hazırladım: En İyi Takım I Socrates x MediaMarkt

  görünümler 320,325

Socrates Dergi

Socrates Dergi

Yıl önce

Socrates Stüdyo'ya katılmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz!
👉 bit.ly/SocrateseKatıl
ABONE OL ► scrt.es/TRpost
KATIL ► bit.ly/SocrateseKatıl
Sana Laflar Hazırladım, stüdyodan üçüncü bölümüyle karşınızda!
Programda her hafta kura ile belirlenen iki takım, münazara yöntemiyle rastgele seçtikleri isimleri savunup birbirlerini yenmeye çalışıyor.
Üçüncü bölümün konusu "En İyi Takım". Mehmet Demirkol-Onur Erdem ikilisi Emre Özcan-Erman Yaşar ikilisiyle yarıştı.
Program sonunda siz de takımlardan birine oy verip sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalamak isterseniz SocratesDergi hesabını takip edebilirsiniz.

Socrates Stüdyo'ya katılmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz!
👉 bit.ly/SocrateseKatıl
Socrates TRpost kanalına aşağıdaki linke tıklayarak abone olabilirsiniz!
TRpost ➡️ bit.ly/SocratesTRpostAbonelik
Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!
Twitter ➡️ bit.ly/SocratesTwitter
Instagram ➡️ bit.ly/SocratesInstagram
Facebook ➡️ bit.ly/SocratesFacebook
Spotify ➡️ bit.ly/SocratesSpotify
Soundcloud ➡️ bit.ly/SocratesSoundcloud
Güncel köşe yazıları ve abonelik için:
Website ➡️ www.socratesdergi.com/
Dükkan ➡️ dukkan.socratesdergi.com/

YORUMLAR: 883
Berkan
Berkan Yıl önce
Kiev savunması tüm sana laflar hazırladım serisinde ilk 3'e girebilecek kadar iyi savunmayken, eyyamcı jüri 1-1 yapmak için harcamış
Eray Selim Mertler
Eray Selim Mertler Yıl önce
Erman Yaşar - Emre Özcan ikilisinin Kiev savunması, Mourinho Chelseasinin Barcelona savunmasından beri Barcelona'ya karşı yapılmış en iyi savunmadır.
volkan beregen
volkan beregen Yıl önce
yalnız emre özcan garibim yine full futbol konuşmaya çalışıyor şu ortamda :)))
Tck Möhuk
Tck Möhuk Yıl önce
Formatın 2 büyük sıkıntısı:
Elektronik Uygulamalar
Elektronik Uygulamalar Yıl önce
Bundan yüz yıl sonra Erman yaşar kimdir diye sorulduğunda Dinamo Kiev savunmasını yapan kişi diye anılacaktır.
Agilhan Cengiz
Agilhan Cengiz Yıl önce
Emre Özcan-Erman Yaşar ikilisi nasıl kazanamaz aklım almıyor burda önemli olan seçilen takımın ne kadar güçlü olduğu değildir nasıl savunulabilir olduğudur. Tabiki Barcelona Dinamo kievden daha iyi bir takımdır ama Dinamo kiev savunması inanılmazdı adeta dünyanın en iyi takımı gibi savunuldu gerçekten anlayamadım burda olay sütün beyaz rengini bildiğiniz halde siyah olarak karşı tarafa savunulmasıdır ve bunu bu ikili çok iyi yaptı...
fatih
fatih Yıl önce
Bu programın ilk çekildiği zamandan beri tek bir sorunu var. Kim daha iyi savunuyorsa o değil, hangisi münazara konusunda daha önde bir takımsa hep o kazanıyor. Dinamo Kiev gibi bir kulübü Barcelona’ya karşı böyle sağlam, akıcı savunabilmek çok ağır bastı mesela, çok şaşırdım sonucu görünce. Jüri bile açıklamasında diğer takımın savunmasını beğensek de Cruyfflı Barcelona kazandı diyor. Programın varoluşuna tamamen aykırı bunun böyle ilerlemesi. Okuyan varsa şu konuda biraz daha dikkatli olunmasını gerekli yerlere söylesin lütfen.
übermensch
übermensch Yıl önce
emre özcan o hukuk fakültesini bi şekilde bitirebilseydi ülkenin gördüğü en büyük avukatlardan olurdu
Ahmet Berk Düzgün
Ahmet Berk Düzgün Yıl önce
Jüri İSTİFA DA BİR HİZMETTİR bu efsane kiev savunmasına puan vermeyerek şaibenizi ortaya koydunuz
Hakanselçuk Sever
Hakanselçuk Sever Yıl önce
Onur Erdem bi bölüm Abdulhamit i savunsun lütfen
Berke Celik
Berke Celik Yıl önce
inanılmaz gergin hissettim izlerken. mehmet demirkol bu ekibin kalanına kimya olarak uymamış, yıllardır fanı olan beni kibir ve üstten bakan tavrıyla kaybetmiştir.
andreas
andreas Yıl önce
Emre Özcan ve Erman Yaşar'ın Kiev savunmasıda Celtic savunmasıda daha iyiydi. Jürinin her programda savunmaya göre değilde kim daha büyük veya güçlüye göre karar vermesi tat kaçırıyor.
Furkan Emir Yıldırım
Furkan Emir Yıldırım Yıl önce
Barca ancak bu kadar kötü savunulabilirdi , kesinlikle Kiev çok daha iyi savunulmuştu kazanmalıydı
varsayalimserhat
varsayalimserhat Yıl önce
erman yasar ve emre ozcan dünyanin en iyi ikilisidir. aksini iddaa eden varsa etmesin..
Kaan Çakmak
Kaan Çakmak Yıl önce
Münazaranın asıl amacı sana verilen konuyu en iyi şekilde savunmaktır ve bu şekilde kazanılır,tabii ki de herkes biliyor Kiev Barcelona eşleşmesinde Barcelona olan tarafın kazanma ihtimalinin yüksek olduğunu ama Demirkol takımı ellerine gelen hiçbir takımı baskın olarak savunamadı(favori takımlar geldiğine rağmen) Bir dahaki programda jürinin bu konuyu değerlendirmesini istiyorum programın kalitesi ve adilliği açısından.Güzel bir konsept yakalanmış umarım devamı (yorumlar dikkate alınarak)gelir :))
Muhammed Uslupehlivan
Muhammed Uslupehlivan Yıl önce
Münazaranın temel mantığı elindeki argümanı en iyi şekilde savunmaktır. Yani eğer degerlendirme buna göre olmayacaksa o zaman sadece kura çekimi yapılsın, kura şansı olanlara iyi takım gelince otomatik olarak onlar kazansın, savunucular boşa yorulmasınlar. Ayrıca şunu da belirtmek lazım, Emre Özcan ne kadar düzgünce anlatıp savunmak istediyse karşı takım o kadar aralara girip sözünü kesti. Mehmet Demirkol'u seviyoruz ancak sanki programa zorla gelmiş bitse de gitsem modunda ve münazara etmek yerine yalnızca klüplerin isim büyüklüğü ile konuyu ele alıp tartışmaya bile tenezzül etmedi. Jürinin kim olduklarını bilmiyoruz ama biraz daha münazara anlayışına uygun değerlendirme yapmalılar. Bu münazarada en kötü ihtimalle 2-2 olmalı ve kazanan final turunda belirlenmeliydi. 3-1 ile bitirilmesinin de program süre kaygısı ile ilgili olduğu belli.
William Eyelash
William Eyelash Yıl önce
Emre Özcan’ın Kiev tiradının üstüne video’nun bitirilip kazananın ilan edilmesi gerekirken turu karşı takıma veren jüri sadece ve sadece rekabet çıksın, video uzasın, reyting artsın amacındadır. Samimi değildir, özür dilemelidir.
EREN BAYRAM
EREN BAYRAM Yıl önce
Emre özcan~erman yaşar ikilisi vatan savunur gibi savunuyor takımları ancak bu kadar iyi savunulabilirdi. Ancak diğer ikili takımların büyüklüğü küçüklüğü farketmeksizin amatör düzeyde kaldı.
Mert HUNTER Avcı
Mert HUNTER Avcı Yıl önce
Lütfen anket açılsın da biz oylayalım artık , kiev savunması ders niteliğinde üniversitelerde okutulması gereken bir savunmadır.
Onur Samsun
Onur Samsun Yıl önce
Takım savunması değil mi bu yarışın adı? Takımların son dönemdeki büyüklüğüne puan veriyorsunuz şaka gibi. Erman yaşar ile Emra Özcan hangi takım gelirse gelsin aşırı derecede iyi savundular. Siz gönüllerin şampiyonusunuz.
GİZLİ MÜŞTERİ OLDUM! (İLGİNÇ MESLEKLER)
18:55
Orkun Işıtmak
görünümler 1,2 Mn
June 2022 Dev Update - Clash of Clans
8:19
Clash of Clans
görünümler 3 Mn